FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
CHRZEŚCIJAŃSKIE STRONY WWW
Autor Wiadomość
Benek2 

Wyznanie: Baptysta
Wysłany: 15-11-2016, 14:33   CHRZEŚCIJAŃSKIE STRONY WWW

Przeglądając różne blogi wpadłem na ciekawą listę zawierającą chrześcijańskie portale. Co o tym myślicie? Przydatna rzecz?

https://rozkminowo.wordpress.com/2016/11/14/zestawienie-prawdziwych-chrzescijanskich-stron-www/

zosia 

Wyznanie: Katolik
Pomogła: 74 razy
Wysłany: 31-03-2017, 03:59   

Bardzo dobra inicjatywa. Podobny cel nam przyświecał, gdy w Reklamach zamieściliśmy subtemat "Przydatne linki"

Martyna 

Wyznanie: inne protestanckie
Wysłany: 19-04-2017, 21:08   

Tutaj macie jedyne w Polsce forum ewangelicznych Protestantów, które od 2 miesięcy funkcjonuje w sieci i ma się świetnie, mnóstwo tematów, coraz większa grupa użytkowników i odwiedzających. Szata graficzna na najwyższym poziomie, atmosfera świetna dzieki użytkownikom. Fajne moderatorki i administrator.

http://e-protestanci.pl

W planach mają budowę portalu ewangelicznego oraz internetowego radia, tak więc zapowiada się ciekawie. Z tego co wiem każdy chętny jest mile widziany i dostaje szansę tworzenia jakiegoś projektu.

Nie są związani z żadną denominacją i działają całkiem niezależnie.

Koala 

Wysłany: 28-04-2017, 04:21   

Zacznę od tego, że ten konkretny post powinien z racji swojej radosnej acz nie uzasadnionej “propagandy” znaleźć się w ogłoszeniach. Zostawiam go jednak, bo w końcu jest to jakieś tam forum i skupia jakichś tam chrześcijan, a w końcu w temacie mamy: “CHRZEŚCIJAŃSKIE STRONY WWW”…
Jednak parę spraw związanych z tym forum nie daje mi spokoju i dlatego postanowiłem wtrącić parę moich własnych uwag.
Na samym początku mamy zapewnienie, że jest to: “…jedyne w Polsce forum ewangelicznych Protestantów…”, co prawdopodobnie jest pobożnym życzeniem twórców, ale obawiam się – nie jest faktem.
Osobiście użyłbym określenia ewangelicznych chrześcijan, ale nie ma sensu się czepiać…
Druga sprawa, to specyficzne podejście twórców tego forum do kwestii roli, jaką to forum ma pełnić. Według mnie nie koniecznie ma to wiele wspólnego z ewangelicznym podejściem.
Trzecie, co mnie zastanawia, to niektóre opinie “administracji”, które czasem można kwestionować jeśli chodzi o biblijny charakter tego forum.
Moje obserwacje były bardzo pobieżne, w końcu mamy nasze własne Forum do doglądania, ale takie właśnie wnioski mi się nasunęły.
W związku z tym, osobiście nie byłbym skłonny nazywać tego nowego “zgromadzenia” mianem “forum ewangelicznych Protestantów”. Ale to tylko i wyłącznie moje zdanie... :D
Pozdrówko

przemko 

Wyznanie: Baptysta
Wysłany: 01-05-2017, 13:08   

Apologetyczna strona z artykułami na temat wiary protestanckiej.
Artykuły umożliwiające głoszenie ateistom i członkom sekt.

https://apologiapolska.pl/

Btw, szukamy redaktorów, także jakby ktoś był zainteresowany :)

Koala 

Wysłany: 01-05-2017, 13:29   

Dobra inicjatywa i strona chociaż wydaje się być "młoda", zawiera sensowne informacje i uważam, bardzo pomocne. Życzę szybkiego rozwoju i dużej frekwencji. Takie strony są potrzebne.
Pozdrówko

michas23 

Wyznanie: Katolik
Wysłany: 28-08-2017, 21:47   

Ja bym chciał zareklamować forum http://zchrystusem.pl. Jest to chrześcijańskie forum, a dokładniej katolickie. Ma ono jakieś dwa lata, myślę że pomimo młodego wieku ma spory potencjał.

Odpowiedz do tematu