FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Uśmiechnij się;)
Autor Wiadomość
zosia 

Wyznanie: Katolik
Pomogła: 74 razy
Wysłany: 24-04-2010, 18:51   

Tak określiłeś swoje wyznanie i tak cię potraktowałam - nie obchodzi mi komu hołdujesz formalnie, ale poglądy, które tutaj reprezentujesz, to poglądy hołdujące śmierci.
My nie odrzucamy stąd nikogo - nawet satanistów, aby dać im szansę na życie i to nie byle jakie. Na życie ludzkie, a nie zwierzęce, godne. Może właśnie tu poznasz swoją szansę na ludzkość.
W tak młodym wieku, skrzywienia tego typu mogą wynikać albo z błędów wychowawczych, albo potwornego zranienia czyimś okrucieństwem. Może właśnie tu znajdziesz swoje Boże przytulisko?
Jest tylko jedna kwestia - czy tego chcesz?

Tummim 

Wyznanie: Satanista
Wysłany: 24-04-2010, 19:04   

zosia napisał/a:
Tak określiłeś swoje wyznanie i tak cię potraktowałam - nie obchodzi mi komu hołdujesz formalnie, ale poglądy, które tutaj reprezentujesz, to poglądy hołdujące śmierci.
My nie odrzucamy stąd nikogo - nawet satanistów, aby dać im szansę na życie i to nie byle jakie. Na życie ludzkie, a nie zwierzęce, godne. Może właśnie tu poznasz swoją szansę na ludzkość.
W tak młodym wieku, skrzywienia tego typu mogą wynikać albo z błędów wychowawczych, albo potwornego zranienia czyimś okrucieństwem. Może właśnie tu znajdziesz swoje Boże przytulisko?
Jest tylko jedna kwestia - czy tego chcesz?

Boże przytulisko, hmm, nie nie raczej nie skorzystam, jeszcze złapię jakąś kiłę albo coś...

Błędy wychowawcze? Mój Ojciec i Matka robili wszystko tak jak powinni, nie wybiegają standardem poza normalną, Polską rodzinę. Byli i są katolikami

Skrzywdził mnie ktoś, coś ? Też, rzecz jasna, NIE.

Po prostu pewnego dnia otworzyły mi się oczy, świat jest zły i pełen nienawiści, trzeba się z tym pogodzić, bądź dalej żyć w społecznym swoistym matriksie. Glob nas jest zatłoczony ludzkim ścierwem, nie ma miejsca by odepchnąć, zewsząd otacza cię szare społeczeństwo i globalizacja, kultura masowa. Alternatywą było wyruszenie w inne światy, światy wyobraźni. Alternatywą jest filozofia, poezja.

I black Metal, Ku%%$:P

As 

Wysłany: 26-04-2010, 14:38   

Tummim napisał/a:
Co jest śmieszniejsze od pasa, goniącego własny ogon?
Niepełnosprawne dzieci, goniące swoje marzenia

Czy pas ma swój ogon? I dlaczego ten wpis znalazł się w dziale „Uśmiechnij się”?

Lubię humor i często zamieszczam w tym dziale jakiś dowcip lub fotkę. Ale ten wpis jest ani śmieszny ani dowcipny. Jest po prostu żenujący.

Nie jest łatwo pogodzić się z cierpieniem, a już tym bardziej cierpieniem dziecka. Często bywa, że na skutek nieszczęścia dziecka najbliżsi żyją w poczuciu krzywdy i oddalają się od Boga, świata i ludzi. Należy podziwiać dzieci, które nie z własnej winy są skazane na niepełnosprawność są wcześniej dojrzałe, cierpliwie znoszą przeciwności losu i oczekują od innych pomocy, zrozumienia i nade wszystko miłości.

Są dwa najważniejsze nieszczęścia. Jedno, które dotyka dzieci i drugie, które wynika z obojętności ludzi wobec takiego nieszczęścia. Nie wiadomo też, co jest gorsze – pokrzywdzenie dziecka przez los, czy też krzywda czyniona dzieciom przez człowieka.
Po żartach poznaje się człowieka, jego charakter i umysł. Nie bójmy się marzeń, są one po to, by je realizować.

Stanisław Jerzy Lec pisał, że i z marzeń można zrobić konfitury. Trzeba tylko dodać owoce i cukier. Bądźmy wiec dobrzy dla cudzych dzieci, a wówczas i nasze dzieci doczekają się dobroci.

Natomiast nie ma większej radości dla głupiego, jak znaleźć głupszego od siebie.

As 

Wysłany: 24-03-2011, 11:44   

http://www.youtube.com/watch?v=1r88B1NjhcM

As 

Wysłany: 06-06-2011, 15:19   

As 

Wysłany: 17-10-2012, 20:48   

Shoora 

Wyznanie: inne protestanckie
Pomogła: 7 razy
Wysłany: 12-06-2013, 22:24   

Pewna para w średnim wieku z północnej części USA zatęskniła w środku mroźnej zimy do ciepła i zdecydowała się pojechać na dół, na Florydę, i zamieszkać w hotelu, w którym spędziła noc poślubną 20 lat wcześniej. Mąż miał dłuższy urlop, pojechał więc o dzień wcześniej. Po zameldowaniu się w recepcji odkrył, że w pokoju jest komputer i postanowił wysłać maila do żony. Niestety omylił się o jedną literę. Mail znalazł się w ten sposób w Houston u wdowy po pastorze, która wróciła właśnie do domu z pogrzebu męża i chciała sprawdzić, czy na poczcie elektronicznej są jakieś kondolencje od rodziny i przyjaciół. Jej syn znalazł ją zemdloną przed komputerem i przeczytał na ekranie:
Do: Moja ukochana żona
Temat: Jestem już na miejscu.
Wiem, że jesteś zdziwiona otrzymaniem wiadomości ode mnie. Teraz mają tu komputery i wolno wysłać maile do najbliższych. Właśnie zameldowałem się. Wszystko jest przygotowane na twoje przybycie jutro. Cieszę się na spotkanie. Mam nadzieję, że twoja podróż będzie równie bezproblemowa, jak moja. PS: Tu na dole jest naprawdę gorąco".

Roberto 

Wysłany: 13-06-2013, 19:52   

Świetne :)

Shoora 

Wysłany: 15-06-2013, 10:30   

Nawyk (ł)

Kowalski jak zwykle przyszedł spóźniony do pracy i zbiera standardowy ochrzan od szefa:
- Był pan w wojsku, Kowalski?
- Byłem.
- I co tam panu mówił sierżant jak się pan spóźniał?!
- Nic szczególnego... "Dzień dobry, panie majorze"...

Shoora 

Wysłany: 15-06-2013, 21:31   

Cichociemny ...

Pewien mężczyzna przyszedł na policję i nalegał na rozmowę z włamywaczem, który dzień wcześniej obrabował jego dom.
- Ależ my doskonale sobie z nim dajemy radę, już wskazał miejsce ukrycia łupu - powstrzymuje go policjant
- Ale nie o to mi chodzi... ja tylko chcę go zapytać jak on wszedł do mojego domu nie budząc mojej żony... mnie się to nie udało ani razu w ciągu 15 lat...

evivas91 

Wysłany: 21-06-2013, 17:21   

nie jestem pewna czy powinnam odgadywać tu pracowników uczelni .... cóz najwyżej mi sie oberwie :)
jeden z wykładowców nazywa sie Oko. kiedyś tam podobno wdał sie w dyskusje za studentką. ona po części już wyprowadzona z równowagi spokojem rozmówcy powiedziała: ale prosze księdza! na gołe oko widać że jest inaczej". cała sala buchnęła śmiechem jedynie wykładowca dalej prowadził w pełnym spokoju dyskusje :skaczące:
jejku kocham tą uczelnie

queenMss 

Wysłany: 12-07-2013, 09:42   

To i ja się podzielę, krótkim dowcipem:

Wchodzi facet do windy a tam schody :D

Kermit95 

Wysłany: 10-03-2014, 11:35   

Jasiu jeździ koło kościoła rowerem. Spotyka go ksiądz i mówi:
- Jasiu, idź się pomódl do kościoła, niedługo jest święto.
- Ależ proszę księdza, rower mi ukradną.
- Nie bój się Duch Święty go popilnuje.
Jasiu poszedł do kościoła i zaczyna się modlić:
- W imię Ojca i Syna i Amen.
Ksiądz słysząc to odezwał się:
- Jasiu a gdzie Duch Święty??
- Pilnuje roweru - odpowiedział Jasiu

Orbit11 

Wysłany: 11-03-2014, 13:17   

Młoda nauczycielka zaraz po studiach po raz pierwszy przyszła do nowej pracy. Na jej lekcję pokazowa przyszedł dyrektor i usiadł w ostatniej ławce za Jasiem. Młoda nauczycielka odwróciła się i napisała na tablicy zdanie "Ala ma kota"
- Dzieci, proszę przeczytać zdanie które napisałam.
- Tylko Jasio się zgłasza
- Tak Jasiu?
- Ale ma tyłek!
Nauczycielka zaczerwieniona:
- Jasiu, dostajesz uwagę!
A Jasiu zdenerwowany odwraca sie do tyłu i mówi:
- A ty jak nie wiesz, to nie podpowiadaj!!!

benzulli 

Wyznanie: Agnostyk-teista
Wysłany: 11-03-2014, 23:09   

Pająk zjadł muchę, lecz że prawdę ceni,
tłumaczy potomnym: byliśmy zmuszeni!

Odpowiedz do tematu