FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Koala
26-04-2017, 18:04
kredyt
Autor Wiadomość
luuccia10 

Wyznanie: Katolik
Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 19-03-2017, 19:10   kredyt

Jeśli szukacie odpowiedniej oferty firmy która oferuje chwilówki przez internet bez BIKU to według mnie oferta firmy AASA powinna was jak najbardziej zainteresować ! Jestem kobietą pracującą która lubi wydatki, wyjazd na wczasy z rodziną czy znajomymi, zrobienie dodatkowych kursów to dodatkowe koszta dla tego Pożyczka na 5000 złotych może pomóc. Ale czy rozróżniacie chwilówki od pożyczek pozabankowych ? To są właśnie pożyczki ratalne a nie z jednorazową spłatą, czyli dużo lepsza opcja. Aasa to rzetelna i sprawdzona firma na rynku, zero ukrytych kosztów i możliwość dogadania się z nimi, przedłużenie nawet do 5 tygodni możliwości spłaty pożyczki !

Zakopianska 

Wysłany: 27-07-2017, 13:24   

polecam wziąć pożyczkę w Extra Portfel, do 2 tys przez internet, odsetki 0zł, ale trzeba spłacić należność w ciągu 45 dni. W sumie to nawet dużo czasu...mi ta pożyczka uratowała budżet. Już ją nawet spłaciłam, o dziwo nie było żadnych ukrytych kosztów, także polecam dalej.

As 

Wysłany: 27-07-2017, 13:54   

Zakopianska napisał/a:
polecam wziąć pożyczkę w Extra Portfel, do 2 tys przez internet, odsetki 0zł, ale trzeba spłacić należność w ciągu 45 dni. ...

Dobry zwyczaj - nie pożyczaj. Ale jeżeli ktoś musi .... niech próbuje:

https://www.extraportfel.pl/
Tylko nie uwierzę, że nie ma tu dodatkowych kosztów.

Zakopianska 

Wysłany: 28-07-2017, 19:43   

Przy pierwszej pożyczce u nich nie ma, no i oczywiście trzeba oddac w wyznaczonym terminie. Poczytaj sobie o nich gdzieś indziej, dużo osób pozytywnie się wypowiada.

As 

Wysłany: 29-07-2017, 07:57   

Zakopianska napisał/a:
Przy pierwszej pożyczce u nich nie ma, no i oczywiście trzeba oddac w wyznaczonym terminie. Poczytaj sobie o nich gdzieś indziej, dużo osób pozytywnie się wypowiada.

Czytałem. Opinie są zróżnicowane, od krytycznych po pozytywne. Gdzieś musi być haczyk, bo jaki interes miałaby firma, jeżeli nie ma zysku. Nic nie ma za darmo.

bakcyl 

Wysłany: 07-11-2017, 15:32   

Ja jestem zwolennikiem tradycyjnych banków. Bez żadnych niespodzianek dostałem w raiffeisen. Wystarczył dowód i miałem 4 tys nieoprocentowanej pożyczki. W ciągu 2 lat muszę oddać 4120zł Myślę że takiej chwilówki nigdzie nie dostaniecie

Odpowiedz do tematu