FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja modlitwa
Autor Wiadomość
ordyniec 

Wysłany: 18-09-2010, 17:45   Moja modlitwa

Cenię sobię indywidualność w rozmowie z Bogiem, więź którą nie zawsze muszę ubierać w słowa. Zawsze przynosi mi ukojenie i radość, pewność że dobro, moralność to coś pewnego, a nie relatywnego, poczucie że wszystkie moje problemy są małe w stosunku do majestatu Boga. Taka modlitwa to czasami po prostu zachwyt nad dziełem Bożym, czasami proste dziękczynienie za życie, za dobro, ale i troski, które jako próby powinienem znosić z odwagą.

Kilka dni temu przygotowałem nawet taki filmik na podstawie jednej z moich ulubionych książek Leona Denis:

http://www.youtube.com/watch?v=pMLgALkpo9w

Mam nadzieję, że wybaczycie mi fakt, iż jestem spirytystą :)

zosia 

Wyznanie: Katolik
Pomogła: 74 razy
Wysłany: 19-09-2010, 02:10   

Witaj, tak dwno cię u nas nie było! :)
ordyniec napisał/a:

A co my tu mamy do wybaczania, albo nie wybaczania? Przecież to sprawa między tobą i Bogiem. My możemy akceptować lub nie akceptować spirytyzm jako taki, ale nie ciebie :-D
A sposób na modlitwę piękny.

ordyniec 

Wysłany: 19-09-2010, 14:21   

Cieszę się, że mnie jeszcze pamiętasz :)

Ejkon 

Wyznanie: Zielonoświątkowiec
Wysłany: 19-03-2011, 22:52   

Wiesz co no my ci nie mamy czego wybaczac ale zastanów się czy Bóg Ci wybaczy :)

As 

Wysłany: 08-08-2017, 09:11   

Wakacje w pełni. Wyruszacie na urlop? A może musicie już wracać? W jednym i drugim przypadku czeka was podróż, do której warto się przygotować. Skorzystajcie z tych kilku modlitw, by była ona bezpieczna i spokojna.

1. Wszechmogący, wieczny Boże, otaczaj nas, podróżujących, Swoją opieką. Bądź nam w potrzebie pomocą, w drodze towarzyszem i pociechą, w przeciwnościach obroną, abyśmy za Twoim przewodnictwem, pod opieką Matki Najświętszej i św. Rafała Archanioła, pomyślnie dotarli do celu i szczęśliwie wrócili do naszych domów. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

2. Święty Rafale Archaniele, Ty czuwasz przed Majestatem Bożym, a z polecenia Stwórcy byłeś przewodnikiem Tobiasza w czasie jego niebezpiecznej wędrówki; prosimy Cię, czuwaj i nad naszymi drogami i ostrzegaj nas przed każdym grożącym nam niebezpieczeństwem.
Amen.

3. Boże, Ty jesteś Drogą, Prawdą i Życiem.
Drogą, którą pragnę podążać, Prawdą, której lękam się stracić, Życiem, które w Tobie ma początek i koniec. Niech ten dzień mi przyniesie tylko to, czym Ty chcesz mnie obdarzyć. Przyjmę radość i szczęście, zniosę ból i cierpienie, jeśli Ty będziesz ze mną.
Wyruszam w Twoje Imię, prowadź mnie, Boże! Amen.

4. O Boże wielki, który czuwasz nad wszystkim stworzeniem, miej mnie w swej opiece.
Niech błogosławieństwo Twoje towarzyszy mi w całej drodze. Odwracaj ode mnie nieszczęście, ratuj w niebezpieczeństwach i pozwól, abym szczęśliwie powrócił do domu. Amen.

5. Drogą pokoju niech nas prowadzi Wszechmocny i miłosierny Pan, a Jego Anioł niech nas strzeże byśmy w pokoju i bezpiecznie mogli dojść do celu podróży.

hansel 

Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 09-09-2017, 10:29   

ordyniec napisał/a:

Np mnie jest miło cie tu spotkać

https://www.youtube.com/watch?v=HFAFkQon2U8

Odpowiedz do tematu