FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mężczyźni mają tylko jedno w głowie ... samochody! ;)
Autor Wiadomość
Tadeusz 

Wyznanie: Ateista
Wysłany: 19-09-2011, 12:04   

zosia napisał/a:
Tego biznesmena łączą ze mną wspólne poglądy jak widzę. Gdy mąż ma do mnie pretensję, że zbyt mocno interesuję się jego wyjściem z domu, odpowiadam: "tak naprawdę, to nie interesuje mnie, że wychodzisz, tylko obawiam się mocno, że jeszcze wrócisz..." :wielokropek:

Nie dziwne nic. Znakomita większość kobiet po 60-ce tak ma.
A najśmieszniejsze to, że zawsze wyśmiewały mężczyzn , iż więcej jest "dołka" niż "kołka"

Życie jednak pokazuje co innego :(

Tadeusz 

Wyznanie: Ateista
Wysłany: 19-09-2011, 12:14   

kolosowski_p napisał/a:
prze wygodne
kolosowski_p napisał/a:
zajefajna :)
kolosowski_p napisał/a:
no prze samochod :)
kolosowski_p napisał/a:
chodz do tego czasu
z moja jazda moze mnie juz tu nie byc nie Katjusza :P

Niby nie byłem najgorszy w klasie ale nie kumam.

przemek20
[Usunięty]

Wysłany: 26-01-2015, 15:26   

samochody i kobiety w głowie ;d

koergion 

Wyznanie: poszukujący
Wysłany: 26-01-2015, 18:58   

Nieprawda. Ja mam w głowie tylko Królestwo Boże.

zosia 

Wyznanie: Katolik
Pomogła: 74 razy
Wysłany: 27-01-2015, 02:55   

Skoro tak, to nie jesteś "poszukującym". A więc kim jesteś naprawdę?

koergion 

Wyznanie: poszukujący
Wysłany: 27-01-2015, 07:57   

Jestem jak najbardziej poszukującym. Pragne Królestwa Bożego ale wciąż szukam odpowiedzi na to jak mam żyć, kto sie w tym Królestwie znajdzie, czy nastanie ono za mojego życia itp. Ogrom pytań zalewa moją głowe co dalej z moim życiem, i tylko Królestwo Boże jest dla mnie jedyną nadzieją.

Shoora 

Wyznanie: inne protestanckie
Pomogła: 7 razy
Wysłany: 29-01-2015, 07:37   

Hebr. 10:38.
A SPRAWIEDLIWY MÓJ Z WIARY ŻYĆ BĘDZIE; LECZ KIEDY SIĘ COFNIE, NIE BĘDZIE DUSZA MOJA MIAŁA W NIM UPODOBANIA.

Pragniesz Królestwa Bożego a nie wiesz jak żyć?
We wszystkich tak różnorodnych przeżyciach powinniśmy liczyć tylko na Chrystusa, niezależnie od naszych uczuć, jeżeli chodzimy w posłuszeństwie przed Jego obliczem. Wielu się potyka, chodząc kierują się uczuciami a nie wiarą. Dlatego należy wierzyć bardziej Słowu Bożemu i Jego mocy aniżeli uczuciom i własnemu doświadczeniu. Niech oko twoje pozostanie skupione na Jezusie Chrystusie, na dokonanym i dokończonym przez Niego odkupieniu grzeszników, na krzyżu Golgoty i na Jego sprawiedliwości. SPOGLĄDAJ NA JEZUSA I ŻYJ!!!

Feliks 

Wyznanie: Katolik
Wysłany: 06-08-2017, 16:55   

Im więcej samochodów podłączonych do internetu tym większe ryzyko włamań hakerów.
Będzie coraz więcej doniesień o przejęciu władzy nad cudzymi samochodami. Im bowiem więcej pojazdów podłączonych do internetu, tym będzie więcej okazji, by wypróbować zabezpieczenia samochodów. Specjaliści przejęli władzę nad Jeepem Cherokee, co zmusiło koncern FCA do przeprowadzenia akcji serwisowej, w ramach której wezwano do serwisów ponad milion samochodów. Chińskim programistom udało się obejść zabezpieczenia nowych Tesli. Zdalnie zatrzymali pojazd, otworzyli bagażnik w trakcie jazdy, zmienili ustawienia fotela, a nawet uruchomili wycieraczki oraz spryskiwacze. Wbrew pozorom jest to jednak trudne do zrealizowania na co dzień.

Specjaliści od oprogramowania mają pełne ręce roboty. To dzięki ich wytrwałości dowiadujemy się o nowo wykrytych "lukach" w oprogramowaniu samochodów. Osoby zajmujące się tematyką bezpieczeństwa trudno jednak nazywać hakerami. Ich zadaniem jest znalezienie błędów, które mogą być wykorzystane przez przestępców. Efekty ich prac w pierwszej kolejności trafiają do producentów aut, by mieli wystarczająco dużo czasu na wprowadzenie stosownych poprawek.

Nowe samochody z wygodnymi systemami bezkluczykowymi są wyjątkowo narażone na niebezpieczeństwo. Udowodnili to m.in. specjaliści niemieckiego automobilklubu ADAC, którzy dzięki urządzeniom wzmacniającym sygnał z kluczyka bez trudu otworzyli i uruchomili kilkadziesiąt samochodów różnych marek. Lista zagrożonych aut jest jednak bardzo długa i są na niej modele, które cieszą się popularnością także w Polsce.

Zagrożona jest większość modeli Audi, BMW, Renault i VW. Na liście nie zabrakło także popularnych modeli Forda (np. Galaxy, Focus RS), Mazdy (CX-5, MX-5), Mitsubishi (Outlander), Nissan (Quasqai), Opla (Astra), Peugeota (3008), Skody (Octavia, Superb), Toyoty (C-HR, RAV4) czy Volvo (S90).

Metoda stosowana przez złodziei wykorzystuje zestaw urządzeń wydłużających zasięg komunikacji oryginalnego kluczyka z samochodem. Dzięki transmiterom można bez potrzeby jakiejkolwiek fizycznej ingerencji (uszkodzenie zamka czy wybicie szyby) zdalnie otworzyć samochód, uruchomić silnik i nie wzbudzić alarmu. Oczywiście bywają utrudnienia (np. gdy właściciel samochodu sam zablokuje zamek, nie korzystając z funkcji automatycznego zamykania), ale to tylko kolejna przeszkoda do sforsowania.

No cóż należy wrócić do bezpiecznych elektronicznie samochodów osobowych jakimi byli Syrena FSO, polski Fiat, Warszawa, Mikrus , maluch itp.

Odpowiedz do tematu